Pokazywanie postów oznaczonych etykietą urodziny. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą urodziny. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 18 maja 2014

Co dla kogo ?

      W kwietniu zaprosiłam do zabawy urodzinowej  TU .
Wszystkim biorącym udział serdecznie dziękuję.
Nie spodziewałam się, że w zabawie "niespodzianki urodzinowej "z upominkiem "nie wiadomo co ? ", weźmie udział tyle chętnych. Wyniki ogłosiłam TU
Nagrodzonym  wysłałam upominki. Przesyłki zostały odebrane.
Czas pokazać "co" było upominkiem.
Nie jest to takie proste, nie zrobiłam zdjęć upominków przed ich wysłaniem.
Pokażę  główny upominek i zaproszę do obejrzenia.
 Janeczce z Janeczkowo ,  wysłałam chustę "chabrowe niebo".

 Ula  Trilli otrzymała dropsika i  maleńkie coś tam.
Nie umawiałam się z nią, wyczułam, że woli wędkę od ryby.

Monika na hamaku lubi niezapominajki, przesyłka dla niej zawierała  chustę "niezapominajkę".


Miło było prowadzić zabawę urodzinową. Dziękuję.

niedziela, 27 kwietnia 2014

Troszkę wiosny i wyniki niespodzianki

     Witam poświątecznie.
Dziękuję wszystkim za życzenia świąteczne, były bardzo miłe.
Święta w tym roku były dla mnie i moich bliskich bardzo rodzinne i wesołe.
Pierwszy dzień  był typowy – spotkania rodzinne i obżarstwo przy świątecznym stole.
W poniedziałek korzystaliśmy z pięknej wiosennej pogody i udaliśmy się do  stadniny koni. Wnuczka uwielbia konie i jazdę konną, troszkę zachęciła do tego swą mamę. Ja i wnuk podpatrywaliśmy poczynania kobiet. Udało się też namówić wnuka na króciutką, bardzo króciutką przejażdżkę konną. Pierwszy raz zbliżyłam się do koni a nawet je dotykałam. Podpatrywałam tez kózki. Na łące zobaczyłam pierwsze kaczeńce i pięknie kwitnące drzewka owocowe. Pogoda sprzyjała pięknej wyprawie. Zamieszczam kilka zdjęć.



    To było a teraz jest już normalny dzień i czas na rozstrzygnięcie niespodzianki.
Chcę podziękować za liczne komentarze i życzenia oraz wzięcie udziału w mojej urodzinowej niespodziance. Nie spodziewałam się tak licznych  przemiłych wpisów. 
A oto  wyniki ;
niespodziankę nr 1 otrzyma  Janeczkowo
niespodziankę nr 2 otrzyma  Trilli Urszula
niespodziankę nr 3 otrzyma  Monika na hamaku
Gratuluję wygranym.
Bardzo proszę o przesłanie na pocztę  danych do wysyłki.
Niespodzianka nadal jest niespodzianką do chwili odebrania upominków przez osoby wytypowane.


Pozdrawiam wiosennie, dziękując za odwiedziny.




poniedziałek, 7 kwietnia 2014

Urodziny


      Dzisiaj mija roczek od chwili kiedy pojęłam decyzję o prowadzeniu swojego osobistego dziennika zdarzeń robótkowych. 7 kwietnia ubiegłego roku dokonałam zapisu pierwszego postu.
       Pragnę podziękować za liczne odwiedziny i komentarze.
Czy bez Was  prowadzenie moich wpisów miałoby jakiś cel? Zapewne nie.
To Wy dajecie mi siłę  i motywację do rozwijania  moich umiejętności... Dziękuję...
       Przygotowałam upominek – niespodziankę.


       Co trzeba zrobić by wziąć udział w zabawie?

Wystarczy zostawić komentarz pod tym postem i wyrazić chęć przygarnięcia niespodzianki.
Termin zapisu do 25 kwietnia.

      W poprzednim poście pisałam o  terminowym zakończeniu sweterka i kocyka.
Termin wyznaczyłam sama sobie do niedzieli. W tym terminie udało mi się ukończyć sweterek.
Jest przygotowany do blokowania.

      
     Szczegóły wykonania sweterka będą  po blokowaniu i zrobieniu zdjęć.
Reksio pilnował robótki, najwyraźniej spodobał się sweterek. 

    Kocyk jest wykonany w 90 %, do kocyka mam wykonać jeszcze dwa jasieczki więc termin  ulega zmianie.