Wszystkim biorącym udział serdecznie dziękuję.
Nie spodziewałam się, że w zabawie "niespodzianki urodzinowej "z upominkiem "nie wiadomo co ? ", weźmie udział tyle chętnych. Wyniki ogłosiłam TU
Nagrodzonym wysłałam upominki. Przesyłki zostały odebrane.
Czas pokazać "co" było upominkiem.
Nie jest to takie proste, nie zrobiłam zdjęć upominków przed ich wysłaniem.
Pokażę główny upominek i zaproszę do obejrzenia.
Janeczce z Janeczkowo , wysłałam chustę "chabrowe niebo".
Ula Trilli otrzymała dropsika i maleńkie coś tam.
Nie umawiałam się z nią, wyczułam, że woli wędkę od ryby.
Monika na hamaku lubi niezapominajki, przesyłka dla niej zawierała chustę "niezapominajkę".













